Fundacja Rozwój

Wesprzyj Brzeskie Centrum Medyczne. Razem na rzecz potrzebujących. Na rzecz mieszkańców Powiatu Brzeskiego realizujemy. VI Bieg Piastów Śląskich. Zespół ds. promocji zdrowia na terenie Powiatu Brzeskiego. Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.

OVERVIEW

This website fundacjarozwoj.org currently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have probed zero pages inside the domain fundacjarozwoj.org and found seven websites referencing fundacjarozwoj.org. I detected one contacts and directions for fundacjarozwoj.org to help you reach them. This website fundacjarozwoj.org has been on the internet for six hundred and sixty-seven weeks, thirteen days, twenty-two hours, and twenty-four minutes.
Locations
Online Since
Sep 2011

FUNDACJAROZWOJ.ORG RANKINGS

This website fundacjarozwoj.org has seen fluctuating levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjarozwoj.org

Traffic ranking (by month) for fundacjarozwoj.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjarozwoj.org

FUNDACJAROZWOJ.ORG HISTORY

This website fundacjarozwoj.org was started on on September 19, 2011. It is currently six hundred and sixty-seven weeks, thirteen days, twenty-two hours, and twenty-four minutes young.
REGISTERED
September

BUSINESS SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Brzeskiego Centrum Kultury w Brzegu

Galeria Sztuki Współczesnej Brzeskiego Centrum Kultury powstała w salach brzeskiego Ratusza w latach osiemdziesiątych.

Zaczytani.org Organizator Akcji

Minister Pracy i Polityki Społecznej. Ogłaszamy zakończenie Wielkiej Zbiórki Książek w Warszawie! Lubić czytanie - to znaczy godziny nudy, które człowiek miewa w życiu, zmieniać na godziny radości. Kto czyta książki, żyje podwójnie. Reszta po prostu ginie w tłumie. Na południe od Rogowa mieszka w leśnej dziupli sowa, która całą noc, do rana, tkwi nad książką, zaczytana.

Informator miasta Brzeg newsy i aktualności

Mecz Brzeg Dolny Śląsk prezent na 70 urodziny. Poszukiwań ciąg dalszy gdzie ten mur się kończy. PIAST BPEC Brzeg zdobył Puchar Opolszczyzny. Co z basenem w Brzegu? Mieszkańcy są gotowi zbierać fundusze. Ma szansę na inwestycję za 50 tysięcy. Uszkodził karetkę i groził ratownikom medycznym. Jest zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa. KONCERT NA TRĄBKĘ I ORGANY Z CYKLU GRODKOWSKIE LATO ORGANOWE. ZASŁUŻYĆ NA DUMĘ I SZACUNEK.

WHAT DOES FUNDACJAROZWOJ.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjarozwoj.org Mobile Screenshot of fundacjarozwoj.org Tablet Screenshot of fundacjarozwoj.org

Euro-Events Marek Kolkowski

Marek Kolkowski

Jasminowa 6

Brzeg, opolskie, 49-300

FUNDACJAROZWOJ.ORG HOST

I observed that the main root page on fundacjarozwoj.org took one thousand five hundred and seventy-six milliseconds to come up. Our parsers could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider fundacjarozwoj.org not secure.
136.243.82.67

NAME SERVERS

ns1.nazwa.pl
ns2.nazwa.pl
ns3.nazwa.pl

WEBSITE IMAGE

I diagnosed that this website is implementing the Apache os.

Fundacja Rozwój

DESCRIPTION

CONTENT

This website fundacjarozwoj.org had the following in the web page, "Na rzecz mieszkańców Powiatu Brzeskiego realizujemy." We viewed that the webpage stated " promocji zdrowia na terenie Powiatu Brzeskiego." It also said " Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym."

VIEW SUBSEQUENT DOMAINS

Fundacja Rozwoju Oficjalna strona Zapraszamy

Fundacja Rozwoju aktualnie nie prowadzi naboru do projektów.

Fundacja Rozwoju Przyszłości

Umysły podobnie jak spadochrony funkcjonują prawidłowo, kiedy są otwarte. Z przyjemnością informujemy, że w dniu 1 lutego 2018 Fundacja Rozwoju Przyszłości.

Strona główna - Fundacja Rozwoju talentów

Jest dawanie młodym ludziom szans na lepszą przyszłość. Firmą, NGO, uczelnią, szkołą. Szukam pracy, stażu, warsztatów, doradztwa. Swoją wiedzą, czasem lub pieniędzmi. Od 2007 roku staramy się zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Fundacja jest organizacją solidną i kompetentną. Współpraca z fundacją jest dla nas szczególnie cenna. Z pełnym przekonaniem możemy polecić fundację. Cenimy sobie współpracę z Fundacją.

Fundacja im. Zofii Rydet

Financial Support from the Ministry of Culture and National Heritage. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dofinansowano ze środków Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych.